Média

Szalagavató

Iskolánk december 12-én ismét ünneplő ruhájába öltözött. A végzősök ekkor kapták meg avató szalagjaikat, mely az elkövetkező hónapokban emlékeztetni fogja őket a végső iskolai megmérettetésre. A sok öltönyben és kosztümben lévő diák megdobogtatta a szívünket. A műsor első felében tanár, ballagtató és ballagó diák is megcsillogtatta tehetségét a búcsú jegyében.

Kínai nap

Az ELTE Konfuciusz Intézete a kínai kormány támogatásának köszönhetően két vidéki városba (Kecskemét és Nyíregyháza) látogatott el azért, hogy népszrűsítse a kínai kultúrát. Iskolánk november 25-én adott otthont ennek a programnak. A napot kungfu bemutató, autentikus kínai teaszertartás, szerencsecsomó készítés és a kínai szépírás, a kalligráfia színesítette.