Váradi Csilla

angol nyelv

1973-ban születtem Kecskeméten. Azóta gyakorlatilag ki sem tettem a lábam a városból hosszabb időre. A Bolyai János Gimnázium legelső diákjai között végeztem középiskolai tanulmányaimat, majd a Kecskeméti Tanítóképző Főiskolán szereztem tanítói és angol szakos tanítói, illetve levelező szakon óvodapedagógusi képesítést. Óvónőként dolgoztam másfél évig, majd Andróczki Edit tanárnő ötlete alapján átváltottam az idősebb korosztály okítására, 1997-ben. Azóta elvégeztem a Pécsi Tudományegyetem angol tanári szakát: 2001. januárjában diplomáztam. Itt még mindig nem álltam meg és 2001. szeptemberében a BME közoktatás vezetői szakát kezdtem el, amit 2003. júniusában be is fejeztem, s úgy érzem, több iskolát egyelőre nem akarok látni - persze kivéve a Kandót.

Angol nyelvet tanítok szakiskolában és a szakközépiskola minden évfolyamán.