Soósné Szabó Mária

faipari tantárgyak

Kecskeméten születtem 1961-ben. Általános iskolámat Harkakötönyben és Kiskunhalason, középiskolámat a kiskunhalasi Szilády Áron Gimnáziumban végeztem. 1983-ban faipari üzemmérnökként fejeztem be tanulmányaimat Sopronban, az Erdészeti és Faipari Egyetem Faipari Üzemmérnöki szakán. 1983-1992 között Kecskeméten, a Szék- és Kárpitosipari Vállalatnál dolgoztam különböző beosztásokban a termelési illetve műszaki osztályon. 2003. szeptember óta dolgozom iskolánkban. 2007-ben Sopronban a tanárképző intézetben megszereztem a mérnök-tanári képesítést.

Családom:

Férjem Soós Zoltán, magyar-népművelés szakos tanár. Három gyermekünk van: Zoltán (1992), Mária (1994) és Rita (1996). Nekünk mindhárom szép, okos, tehetséges és eleven. :-)

A faipari technikus, a faipari szakközép és a szakiskolai asztalos osztályokban faipari anyagismeretet, fás rajzot, faipari díszítéseket és gyártásszervezést tanítok.