Klein Péter

Elérhetőség:
nielk@kando-kkt.sulinet.hu
kleinpeter@citromail.hu

1978 októberében születtem Sopronban. A középiskolát a soproni Széchenyi István Gimnáziumban végeztem el. 1997-ben költöztem Kecskemétre. 2001-ben mint mérnök-informatikus és informatika szakos mérnöktanár kettős diplomát szereztem a Kecskeméti Főiskola Műszaki Karán. Iskolánkba - mint első munkahelyemre - a főiskola befejezése után jöttem dolgozni. Munka mellett 2008-ban a veszprémi Pannon Egyetemen, mint informatikaszakos mérnöktanár szereztem diplomát.

Családom:

2002-ben nősültem meg, feleségem is informatika szakos mérnöktanár. Kisfiunk (Máté) 2007 nyarán, kislányunk (Fanni) 2010. április 11-én született.

Informatikát tanítok szinte minden évfolyamon, mindenféle szakközepes és szakiskolai osztályban. A 2010/2011-es tanévben a 10/F osztályfőnöke vagyok.