Horváthné Puruczki Ágnes

matematika, ruhaipar

1954-ben, Kecskeméten születtem. Az ÉZI-ben végeztem az általános iskolát, a Katona József Gimnáziumban érettségiztem. Elvégeztem a JATE matematika-fizika szakát. Tanítani Kunhegyesen kezdtem, általános iskolában. Ezután gyes-en voltam, majd 1980-83 között az Egészségügyi Szakiskolában dolgoztam. 1983 óta jelenlegi munkahelyemen, azaz iskolánkban dolgozom. Időközben elvégeztem a Könnyűipari Műszaki Főiskola ruhaipari szakát, így könnyűipari mérnök lettem (1987).

Családom:

Férjnél vagyok, 1976 óta. Legidősebb fiam Péter (1977), végzett fizikus, lányom Anikó (1978), jelenleg ötödéves közgazdász hallgató, kisebbik fiam András (1988), most 9. osztályos a Bolyai Gimnáziumban.

Matematikát és ruhaipari szaktantárgyakat tanítottam először szakmunkás, majd mióta szakközepes osztályok is vannak, szakközépiskolai osztályokban. Jelenleg ruhaipari technológiát és matematikát tanítok.