Szakma Sztárok a Kandóban

A Szakma Sztár versenyen indulók közül, több napos versenyzés után szép sikereket értek el tanulóink.
A mai eredményhirdetésen a dobogó legmagasabb fokára szólították Kövér Dániel 2/14A osztályos mechatronikai technikus tanulónkat. A mechatronikai technikusok között a II. helyezést szintén iskolánk tanulója Meggyesi János érdemelte ki. Felkészítő tanáruk Labáth Ferenc.
A szerszámkészítők versenyén Szagri Péter Pál 3/11/5 osztályos tanulónk II. helyen végzett. Különdíjat kapott Iványi László Dávid, aki gipszelt lábbal csinálta végig a fizikailag is megerőltető versenyt. Felkészítő tanáraik Raj Ferenc elmélet, Szarvas Imre (Knorr Bremse Fékrendszerek Kft.) és Mózer Ferenc (Mercedes-Benz MH. Kft) gyakorlat.

Műszaki informatikusok között IV. helyezett lett Komáromi Dániel, felkészítő tanára Kovács Gábor.

Mindannyian vizsgafelmentést kaptak, már végzett szakemberek. Gratulálunk a versenyzőknek és minden (felsorolt és nem felsorolt) felkészítő tanárnak.

Mechatronikai technikusok: Meggyesi János II. helyezett, Labáth Ferenc tanár, Kövér Dániel I. helyezett
Szerszámkészítők: Szarvas Imre szakoktató, Szagri Péter Pál II. helyezett, Raj Ferenc elméleti oktató)