Felvételi elbeszélgetés a szakközépiskolába jelentkező tanulóknak

A szakközépiskolába jelentkező tanulók felvételi elbeszélgetésére február 20-án, 21-én, 22-én a csatolt beosztás szerint kerül sor.

Kérjük a felvételiző tanulót, hogy a felvételi elbeszélgetésre feltétlenül hozza magával az iskolai ellenőrző- vagy értesítő könyvét (ha nincs napló másolatot), személyazonosság igazolására alkalmas arcképes igazolványát!

A beszélgetésen a szülő (gondviselő) is jelen lehet.

Esetleges akadályoztatása esetén a 76/481-622-es telefonszámon értesítse Teleki Zsuzsanna tanuló-nyilvántartót.

Amennyiben szerszámkészítő, mechatronikus karbantartó, hegesztő vagy finommechanikai műszerész szakok valamelyikére jelentkezett, akkor a duális képzési partnereink is meghallgatják. A céges meghallgatás célja annak eldöntése, hogy kik tanulhatnak már 2017. szeptemberétől a cégek tanműhelyeiben, kikkel kötnek tanulószerződést.

Az iskolai elbeszélgetésen minden tanulónak meg kell jelenni!