Központi írásbeli felvételi

Dátum:
2017. január 11. 11:30

A központi írásbeli vizsga időpontja a 9. évfolyamra jelentkezők számára 2017. jan. 21-én 10 órától lesz a Kandó Kálmán Szakgimnázium és Szakközépiskola főépületében. Kérjük, hogy a meghirdetett időpont előtt legalább 20 perccel jelenjenek meg.

A pótló írásbeli vizsgát 2017. jan. 26-án 14 órától lehet megírni.

Kérjük, hogy a tanulók személyazonosításra alkalmas igazolványt, diákigazolványt vagy személyigazolványt hozzanak magukkal.

A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez semmilyen segédeszköz nem használható.

A matematika feladat lapok kitöltéséhez a rajzeszközökön (körző, vonalzó,szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. számológép) nem használható. A dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni.

A kiértékelt feladatlapok megtekintése:

A központi írásbeli vizsga kiértékelt dolgozatait a vizsgázó és szülője az iskola könyvtárában tekintheti meg 2017. jan. 27-én, 8-16 óra között. A dolgozatokról kézzel vagy elektronikus úton másolat készíthető és kizárólag a hivatalos javítási és értékelési útmutatótól eltérő értékelés esetén tehet észrevételt.

Az értékelő lapok átvétele 2017. február 2. 8-16 óra között az iskola könyvtárában.