Kondor Béla Művészeti Tagozat kiállítása

Év végi kiállítás nyílt a Képző-és Iparművészeti Tagozat végzős tanulóinak vizsgaremekeiből és alsóbb évfolyamosok válogatott munkáiból.
A kiállítás a Hírös Agóra földszinti kiállítótermében látogatható június 5-ig, minden nap 10.00. órától 18.00. óráig.

„Reneszánsz léhűtő aki érzékeny a művészetek iránt, nyitott az újra, aki a megszerzett képességekkel valahogy majdcsak elboldogul. „ Idézte Kányádi Sándort  Dr. Szeberényi Gyula Tamás alpolgármester  a  Kondor Béla Művészeti Tagozat év végi  kiállításának megnyitásakor. Az idézettel  válaszolva  a művészeti képzés örök kérdésére : Szükség van-e ennyi művészre? Igen és nem.

Reméljük,hogy a művészi pályát választók mellett számtalan -  az egyre intenzívebbé váló változásokhoz  jól alkalmazkodó -, „reneszánsz léhűtőt” bocsájtunk útjára.

Kondor Béla Művészeti Tagozat (KBMT)

A Kecskeméti Televízió tudósítása: