2016-os versenyeredmények

Iskolánk tanulói idén is sok szép versenyeredménnyel öregbítik a Kandó hírnevét. A matematikaversenytől kezdve a rajzon, programozáson keresztül szakmai versenyek országos döntőibe kerütek be diákjaink. Gratulálunk a fiataloknak és felkészítő tanáraiknak, illetve további sikeres felkészülést kívánunk az országos döntőkre! Hajrá Kandó!

A részletes eredményeket a "További információ"-ra kattintva olvashatják.

Matematika

 • Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján  Ádám Kristóf (10/A) a szakközépiskolások között I. helyezést ért el, Juhász Ferenc (10/A) IV. helyezett lett (akinek csak 1 ponttal volt kevesebb, mint a II-III. helyen végzett tanulóknak). (Felkészítő tanáruk: Szabó Antal)
 • Megyei Matematikaversenyen Kamenár Péter (9/G) szakközépiskolai kategóriában I. helyezett lett. (Felkészítő tanár: Bischof Katalin)

A 2016. évi Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV)

 • Az országos döntőjébe jutottak a mechatronikai technikusok közül: Kispál Dániel és Kovács Ádám 14/A (felkészítő tanáruk Labáth Ferenc) ;
 • Szintén az országos döntőbe jutottak szerszámkészítő tanulóink: Szabó Richárd és Muzslai Zsolt (3/11/5) (felkészítő tanáraik: Raj Ferenc, Borsodi István, Barkó Andrea fejlesztő pedagógus).

Programozás

 • Gábor Dénes Országos Programozói Verseny második fordulójából az országos döntőbe jutottak: Szabó Dávid (12/A) (felkészítő tanár: Trepák Ildikó), Jaksa Márkó (10/A) és Tóth Rajmond (11/A) (felkészítő tanár: Klein Péter);
 • Dusza Árpád Programozó Versenyen az országos döntőben iskolánk csapata a VI. helyezést szerezte meg. A csapat tagjai: Farkas Anikó, Kocsis Zoltán, Szabó Dávid (felkészítők: informatikai munkaközösség).

Rajz

 • OKTV Rajz és vizuális kultúra tantárgyból Kis Kamilla (11/E) tanulónk bejutott az országos döntőbe (felkészítő tanár: Sári Mihály)

Sport

 • Diákolimpia Röplabda Országos Döntőben iskolánk csapata ezüstérmes lett. A csapat tagjai: Török Patrik, Zrínyi Dániel, Náhol Gergő, Tasi Milán, Varga Norbert, Kiss Ferenc, Molnár Nándor, Laszák Sándor, Béres Dominik (felkészítő tanár: Gyurkó Sándor).

Szakmai verseny

 • Országos Nyomtatott Áramkörtervező Pattantyús Emlékversenyen Faragó Tóth Gergely (14/A) tanulónk III. helyezést ért el (felkészítő tanár: Csorba János szakoktató kollégának).
   

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak!