Hatalmas érdeklődés a nyílt napokon

Hatalmas érdeklődés kísérte nyílt napjainkat, amit bizonyít, hogy a három nap alatt kb. 600 szülő és tanuló látogatott el iskolánkba. A program részekén a duális szakképzési partnereink is bemutatkoztak: Herczeg és Társa Kft., KNORR-BREMSE Fémrendszerek Kft., MAG Hungary Kft., MERCEDES BENZ Manufacturing kft., PHONIX-MECANO Kft., ReCons Kft., SOLTKON Kft.

A vállalatok bemutatták cégüket, az oktatott szakmát, a juttatásokat (ösztöndíj, cafetéria stb.), elhelyezkedési lehetőségeket. A program - érdeklődésnek megfelelően - szakmai bemutatóval folytatódott. A szülőket és a tanulókat elvittük a tanműhelyekbe, ahol valóságos, életszerű helyzetekben mutattuk be szakmai képzéseinket. Bízunk benne, hogy az érdeklődőkből jelentkezők lesznek, várjuk őket a Kandóba!